WoW Arena 2015 Dünya Şampiyonası Duyuruldu

xWow-Arena-World-Championship-2015-Revealed-Quarter-Million-Dollar-Prize-Pool-Included-476670-2.jpg.pagespeed.ic.RTxIVs7ZkDTnCWTgv_JI

World of Warcraft‘ın yapımcı firması Blizzard; bu sene Anaheim/Kaliforniya‘da düzenlenecek olan Blizzcon 2015 etkinliğinin, yepyeni bir WoW Arena Dünya Şampiyonası Finallerine sahne olacağını duyurdu.

Victory Or Death!

Üçe üç yapılacak olan dövüşlerle karşımıza çıkacak olan turnuvada başarılı olan katılımcılar 250,000 dolarlıködül havuzundan alacakları ödül ile evlerine dönecekler. Online olarak yapılacak elemelerin önümüzdeki günlerde başlayacağını açıklayan Blizzard, diğer oyuncularında tecrübe kazanması için oynanan her maçın canlı olarak yayınlanacağını da belirtti.

Açıklamalarına şöyle devam eden Blizzard; önümüzdeki günlerde Kuzey Amerika (Güney Asya, Avusturalya, Yeni Zellanda) , Avrupa, Kore/Tayvan ve Çin serverlarında yapılacak elemelerin tarihleriyle beraber, yeni kural ve prosedürü de açıklayacaklarını duyurdu.

Ayrıca Hearthstone, Starcraft 2 gibi oyunların turnuvalarına bu sene de ev sahipliği yapacak olan Blizzcon 2015 bu senenin en çok beklenen fuarları arasında yerini aldı bile. Blizzcon 2015’e dair turnuvalar dışında bizlere pek bir bilgi vermeyen Blizzard bakalım önümüzdeki günler de ne gibi yeniliklerle karşımıza çıkacak.

Yorumlar

yorum

Leave a Reply