styko nEophyte ‘ den ayrıldı

Slovak oyuncu Martin “styko” Styk, Copenhagen Games turnuvasında gösterilen başarısızlıktan sonra Facebook ‘ dan nEophyte takımından ayrıldığını duyurdu.

nEophyte kuruluşundan beri en iyi Çek-Slovak takımı haline geldi.Bir çok prestijli büyük turnuvalarda galip gelmiştir bunlardan en önemlisi ise 2014 Czech Championship ve BenQ Grunex Challenge ‘ dır.

Yeni bir adım atmak isteyen nEophyte takımı Copenhagen Games ‘ in uluslararası LAN turnuvası turnuva davetini kabul edip, katılmak oldu.

1428064344.2201

Martin “styko” Styk ve ekibi CPLAY, FlipSid3 and Temp.no ekiplerine karşı oynadıkları maçlarda Danimarkalı gencin de_inferno’da oynanan maçta muhteşem performansına rağmen(ilk yarı KDA 29-9) mağlup oldu.Ardından play-off eşleşmelerinde en altta başlayan nEophyte ekibi İzlanda ‘ nın malefiQ takımına karşı de_inferno ‘ da tek map yapılan maçta tekrar mağlup oldu ve nEophyte ekibi için işler hiçde yerinde gitmedi.

Maçın ardından Martin “styko” Styk Facebook üzerinden “Artık nEophyte takımının bir parçası olamıcam.Bazı şeyler biter, bazı şeyler başlar.” diye bir açıklama yaptı.

nEophyte ekibi 5. oyuncu için Çek oyuncusu Tomáš “oskar” Šťastný ‘ i tekrar kadroya dahil etmek istiyor gibi görünüyor bakalım bunu zaman göstericek.

nEophyte CS:GO takım kadrosu şu şekilde;

Peter “uno” Lipowski
Patrik “zeRo” Žúdel
Tomáš “barb1” Hradek
Martin “giotive” Brumerčík

Martin “styko” Styk ‘ ın diğyer bir yorumu ise düşünmesi gereken hayatında başka şeyler olduğu önceliği okulundan mezun olmak bakalım ileride yeni takımı ne olucak.

Yorumlar

yorum

Leave a Reply