P3P eSports TAKIM İNCELEME

P3P eSports LOGO

Gelişen espor sahnesinde en yeni ve ciddi yatırım yapan takımlardan biri P3P eSports oldu.
League of Legends ve CS:GO arenasında iddalı kadro kurmayı başardığını ilk bakışta gözlemlediğimiz takım yeni duyan espor takipçilerini de heyecanlandırmayı başarmış gibi görünüyor.

League of Legends kadrosunda tanınmış ve sevilen isimler ile anlaşması takımın popülaritesini arttırdığını söylemek yanlış olmaz.

League of Legends arenasına Yükselme Ligi’nde başlayacak olan takım ciddi favoriler arasında yer alıyor.
P3P eSports League of Legends kadrosunda kimler var?

p3p lol

Üst Koridor; Alexandre “Truklax” Nascimento

Pek yakından takip etmesekte tecrübeli Portekizli üst koridor oyuncusu daha önce; For The Win eSports , Oblivion eSports , Alientech takımlarında boy göstermiş son olarakta K1ck Black takımda oynadıktan sonra P3P eSports takımına transferi gerçekleşti.Profesyonel arenaya 2013 yılında başlayan tecrübeli oyuncunun favori şampiyonu “Irelia” olduğunu görüyoruz.Portekizlinin “bruiser” olarak nitelendirdiğimiz şampiyonlarla vadiye nam salmış ve bunu yeni takımında da devam ettirmesini merakla bekliyoruz.
Ormancı; Atakan “Crystal” Aydın

Ligimizin ormancı rolünde görev yapan en başarılı isimlerden olduğunu söylemek kesinlikle doğru.Daha önce Dark Passage kaptanlığı yapmış Crystal tecrübesi ile bu takımın en önemli parçası.Bir sezonluk Team AURORA adına vadide yerini alan oyuncu şimdi P3P eSports kadrosunda başarıya doğru uzanmaya çalışacak.Onun ellerinde Lee Sin’i izlemeyi özledik.P3P eSport’da başarılı olmasını diliyoruz.

 

Orta Koridor ; Serkan “LongB” Ülkücü

Daha önceleri toplane olarak oynayan LongB, orta koridorda görev yapmaya başlamış ve başarılı performansı ile tekrar dikkat çekmeyi başarmıştı.Şampiyonluk Ligi arenasının tecrübeli isimleri arasında sayabileceğimiz kişilerden biri olan LongB daha önce Dark Passage ve Team Turquality takımlarında görev yaptıktan sonra P3P eSports takımına dahil oldu.

 

Nişancı; Pontus “Vardags” Dahlblom

Espor arenasına Unicorns of Love takımı ile adını duyuran başarılı oyuncu ligimize gelen en iyi nişancılardan biri.Caitlyn, Lucian, Tristana başarılı olduğu ve oynamayı sevdiği şampiyonlardan.Yükselme Ligi’nde boy gösterecek takımında nişancı rolünde görev yapacak.
Destek; Ekin “Kazze” Tire

Team Turquality’den LongB ile beraber gelen oyuncu destek rolünde görev yapacak.Daha önce HWA,TT RED,ATLAS ve son olarak TT takımında görev yaptıktan sonra P3P eSports takımda görev alacak.

p3p cs go2

Counter-Strike:Global Offensive

P3P eSports CS:GO arenasında da iddalı takım oluşturdu.Yakın zamanda turnuvalarda boy gösterecek olan takım kısa süredi adını duyuracak gibi görünüyor.
Peki kadroda kimler var hep birlikte bakalım ve aklımıza not edelim.Buralar değerlenecek..

P3P eSports CS:GO Takım Kadrosu;

Bedirhan “bedoff” Yılmaz
Ali Cihan “Gaja”  Kestir
Muhammed “m1tez” Tezcan
Ekrem “L0gicman” Aydın
Berk “Rip” Tepe

 

ESPORTGAMERS.COM AİLESİ OLARAK P3P eSports’a BAŞARILAR DİLERİZ.

 

Yorumlar

yorum

Leave a Reply