NİP , Friberg ile Yola Devam Dedi!

friberg

NİP Gaming’den beklenen Adam “friberg” Friberg ile ilgili açıklama sonunda geldi.2012 yılından beri NİP Gaming bünyesinde olan friberg ile yola devam kararı alındı.Bu karar ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez;ancak şuanki durum ile NİP Gaming, 2016 kadrosunda bulunacak ilk oyuncuyuda böylede açıklamış oldu.

NİP Gaming 2015 yılında hiç de iyi bir performans sergiliyemedi.Eski görüntüsünden çok uzakda olan takım,katıldığı turnuvalardan sadece ESL One Katowice‘yi kazanmayı başararak ”Kupa Avcısı” kimliğinden de uzaklaşmaya başladı.”Bir turnuva kazanmış en azından” diyenlerde var tabi ki;fakat NİP gerçek gücünün bu olmadığını söyleyen kesimin daha fazla oluşuda bir gerçek.

Aslında Nip Gaming’in ”friberg” ile yola devam etmesi hem çoğu analizciyi hem de fanlarını şaşırttı, çünkü friberg 2015 sezonunda belkide takımdan kesin gidilecek listesinde başlardan birini çekiyordu.Eski performansından bir hayli uzak görüntü çizmesinin yanı sıra takım oyunu ve takım arkadaşlarına olumsuz etkileyen oyuncu için belki bu ikinci bir şans niteliğindedir.

Aleksi “allu” Jalli ‘nin NİP Gaming’den ayrılmasından sonra bakalım takım içerisinde başka bir değişiklik gerçekleşicekmi?Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar

yorum

Leave a Reply