[LoL] eSportgamers Darius Cup Sonuçlandı!

DariusCupSonuclandı

eSportgamers ekibi olarak LeagueOfLegends turnuva sonuçlarını yazmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz.Geçmişde düzenlemiş olduğumuz ”sonuçlandı” haberlerine Darius Cup ile tekrardan başlıyoruz.Hemen sözü uzatmadan bugün neler yaşandı şöyle bi bakalım;

EthemReisinHaremi ilk tur ve özellikle çeyrek final karşılaşmasında güçlü rakibi Arheopterix takımını güzel bir oyunla yenerek yarı finale çıkmaya hak kazandı.Yarı finalde oyuna iyi başlamasına rağmen kontrolü elinde tutamayan EthemReisinHaremi bu maçı kaybederek turnuvamızı 4.bitirmiştir.

True Damage Espor ilk tur ve çeyrek final karşılaşmasını geçmeyi başararak yarı finale çıkmayı başardı;ancak bu elemede güçlü rakibine karşı tutunamadı.3.-4. maçına gitmeyi hak kazanan True Damage Espor rakibi EthemReisinHaremi takımını yenmeyi başararak turnuvamızı 3.bitirmiştir.

Ocak Söndürenler ilk tur maçında rakibi Abdallar karşısında iyi bir oyun sergilemiş,zaman zaman kontrolü rakibe kaybetsede maçı kazanmayı başarmıştır.Önce Çeyrek finalde Painlast‘ı,daha sonra da yarı finalde EthemReisinHaremini yenmeyi başaran ekip finale çıkmaya hak kazandı.

Limited Edition takımı barındırdığı iyi oyuncularla ilk tur maçlarında gücünü göstermeye başlamış,çeyrek final ve yarı finalde çok da zorlanmadan kazanıp adını finale yazdırmayı başardı.

Açıkcası final karşılaşmasını daha çekişmeli olmasını bekliyorduk;ancak Limited Edition takımı rakibi Ocak Söndürenler‘i tatmin edici bir oyun ve skorla yenerek turnuvamızı şampiyon tamamlamayı başarmıştır.Turnuvamıza katılan ve ESG TV ‘den yayınımızı takip eden bütün arkadaşlara teşekkür ederiz.Bir sonraki turnuvada görüşmek dileğiyle.

Turnuva Ödülleri:

  • 1. Limited Edition : Her Oyuncuya 3200Rp ve Şanlı Ryze Kostümü
  • 2. Ocak Söndürenler : Her oyuncuya 2400Rp
  • 3. True Damage Espor : Her Oyuncuya 1600Rp
  • 4. EthemReisinHaremi : Her Oyuncuya 800Rp

 

Yorumlar

yorum

Leave a Reply