eSportgamers Karma Cup[İptal Edildi]

eSportgamers ekibi olarak League of Legends turnuvalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.eSportgamers Kalista Cup ile League of Legends arenasında 2017’deki 5. turnuvamızı tamamladık.Hızımızı kaybetmiyor ve eSportgamers Karma Cup turnuvamız ile ”K” serisine devam ediyoruz.Turnuvamız 16/32 takım arasında olacak olup , ücretsizdir.

Bizler arenaya tekrardan indik ve bu arenadan bir daha ayrılmayı düşünmüyoruz.Tek ve en önemli eksiğimiz ise tabiki de sizlersiniz!BERABER ARENADA KÜKREMEYE!

Turnuva Bilgileri :

  • Tarih : 27/05/2017
  • Saat : 19:00
  • Mekan : Online
  • Katılım Ücreti : Ücretsiz
  • Katılımcı sayısı : 16/32 Takım
  • Turnuva Formatı  : Tekli eleminasyon , Final Bo1

Ödüller :

  • LoL Etkinlik Sayfasında Bizim Turnuvamıza Ait Yerde Ödüller Belirtilmiştir.

TURNUVAMIZA KAYIT OLAN TAKIMLARIN TOPLULUK ETKİNLİK KISMINDA DA TAKIMLARININ, BÜTÜN OYUNCULARI TEK TEK GİRİŞ YAPARAK KAYIT YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR(LİNK İÇİN TIKLAYINIZ)

Turnuvalarımıza katılan takımların http://chat.esportgamers.com/ adresinden ilgili turnuva kanalına gelmeleri gerekmektedir.

 

Turnuva Hakemleri : 3HAMEHNTOCT , RUSSHEL , mitheniurn

KURALLAR :

1) Turnuva görevlilerine ve diğer oyunculara saygılı olmak esastır.Din,ırk,aile kapsamı içerisinde küfür,argo,alay etmek,tahrik etmek,aşağılayıcı sözlerde bulunmak direk diskalifiye sebebidir.Bunun haricinde yapılan saygısızlıklarda , olayı gerçekleştiren takım 1 kere uyarılır.Uyarıya rağmen olayı devam ettirmesi durumunda takım turnuvadan diskalifiye edilir.

2) Katıldığınız turnuvada belirtilen saatte hazır olmanız gerekmektedir.Gecikme süresi 10 dakikadır.Zamanında gelmeyen takımlar turnuvadan diskalifiye edilecektir.Ayrıca daha sonra düzenlenicek olan turnuvalara katılma hakkınıda kaybedebilirler.

3) Turnuva başladıktan sonra oyuncu değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.Ayrıca takım kadrosunda belirttiğiniz oyuncular dışında oyuncu oynatmak kesinlikle yasaktır.

4) Turnuvalarımıza katılan takımların http://chat.esportgamers.com/ adresinden ilgili turnuva kanalına gelmeleri gerekmektedir.

5) Turnuvada eşleşen takımlardaki oyuncular birbirlerini ekleyerek iletişime geçmeleri gerekmektedir.Rakibinizi ekliyerek league of legends içerisindeki özel oyun oluştur kısmından turnuva çekilişi(Turnuva kodu ile karıştırmayınız)modunda oyunları kurmanız gerekmektedir.Eşleşmeleri sitemizden takip ederek hangi takımla eşleştiğinizi görebilirsiniz.Ayrıca esportgamers sohbet kanalında rakibinizi bulabilirsiniz.

6) Her takımın pause hakkı 3 kere olup toplamda 10 dakikadır.(30 dakika değildir,lütfen karıştırmayın).Maç esnasında bir takımdan oyuncu düşmesi durumunda 10 dakikalık süre dolduysa o takım oyuna 4 kişi devam edebilir.Bunun haricinde 10 dakikalık süreyi aşmak ve duraklatma süresini gereksiz yere kullanmak kesinlikle yasaktır.Gereksiz yere duraklatan takımlar 1 kere uyarılır.Uyarıya rağmen devam etmesi durumunda takım turnuvadan ihraç edilir.Ayrıca takım savaşı içerisinde oyunu duraklatmak diskalifiye sebebidir.(Lütfen böyle bir durumda SS alınız.)

7) Maç sonucu ss(screenshot) alarak ilgili hakemlere göndermeniz gerekmektedir.

8)Şampiyon seçimi esnasında bir takımdan herhangi bir oyuncunun düşmesi durumunda oyun tekrar kurulur.Yapılan yasaklamalar ve o ana kadar seçilen şampiyonlar tekrar seçilir.Buna uymayan takımlar turnuvadan diskalifiye edilir.

9) Maçlar oynandığı esnada herhangibir nedenden dolayı sunucunun çökmesi durumunda maçın gidişatı ilgili hakemler tarafından belirlenicektir.Hakemler oyun içersindeki altın farkı,şampiyon katletme farkı vb. etkenlere bakarak kazanan takımı ilan etme hakkına sahiptir.Ayrıca her iki takımında istemesi durumunda maç tekrarlanabilir.

10) Herhangi bir kural ihlali olması durumunda lütfen kendiniz müdahele etmeyiniz.Kendiniz müdahele etmeniz durumunda haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.Konuyu hemen ilgili hakemlere belirtmelisiniz.(Elinizde var ise ss ile birlikte).

11) Turnuvaya katılan takımlar yukarıda belirtilen bütün kuralları kabul etmiş sayılır.Bu kurallara uymayan takımlar yaptıkları kural ihlalinin derecesine göre 1.uyarı,şampiyon yasaklıyamama,maç kaybetme ve turnuvadan diskalifiye edilme gibi cezalarla karşı karşıyadır.

12) Turnuva kurallarını değiştirme hakkını esportgamers saklı tutar. Turnuva kuralları gayet açık ve nettir.Bu kurallar dışında talep olması durumunda kesinlikli ilgilenilmeyecektir,bilginize.

Turnuva hakkında tüm duyurular FACEBOOK sayfamızdan yapılıcaktır.

KAYIT OLAN TAKIMLAR;

1)Malkoçoğulları: Biqbooser,Hogân,Agathie,Kvâsir,Scarlett A
2)Bermendos:
BQ YoachiQue,Eredin,HappySoldier,KAĞAN HAN,Fastlané
3)Boşnaklar:
MrXRs , Housein, OOzzY , kockaya12 , BELE OYNA SOXUM
4)BlueSkyline:
Apocalypsee,DiezQ,Hyper Carry TR, I Skrillex I, Hyper Support TR
5)troopuhaha:
Troop on fire,kurosáki ichigo, PING70GGTHANKYOU, Frox 17, Unexpected v1,RB Frox
6)Sahin Kus Gaming:
FinalSeries Xax0,MysticWar,kabLeeeeee4R,Jackson Teller,GIGA Royal X
7)Nai:
OMUZLARIM AGRIDI , Mây , A stone , A flu , Me Myself and Ay
8)Karadut E-spor:
222222222,mambii,HamamdaKaybolan,LemonHunter11,OpinionFT
9)Tamıs’ın Askerleri: 
Rockâbye,TheZizun,Cool Assâssin,AlphatierLp,HoowL3R
10)İZOLEBAND: 
mâdlY ,this is mercy .N4G Adieuss,Status Online,GodSpear
11)Nonameler:
Rikkimaru, meperfectplay, Foremen , S T A L K 3 R , Jeree02
12)ThePlatiniums: 
Laurie,Austiney,SlientChaoss,Lmon,Nâryethol
13)
open mid: 31atandede,KÂ Carry,COD LioN,Eskici,MESC Pukî Stylê,Alimért Özdemir
14)the rise of turks: Hydnes,KaiZen,ardakral60,FW PQgP,ISharkozyylI
15)DoNotComeBack: 
DNCB Captain,DNCB NightWish,DNCB EmilcheGGWP,DNCB Panzerfaust,Eğlenceli Osman,Fioré
16)YANACAKSINIZ: 
Süpercesaret,1v9carryxd,nâska,yâtokâgurâ,vcsshinya

Yorumlar

yorum

Leave a Reply