eSportgamers Geri Dönüş Turnuvası[Bitti]

eSportgamers ekibi olarak League of Legends turnuvalarımıza tam 1 sene sonra geri dönüyoruz.Sizlerden uzun bir süre ayrı kalmak bizler içinde zor olsada bazı değerlendirmeleri yapmamız için önemliydi.Lafı fazla uzatmıyor ve eğlenceli ve ödüllü turnuvalarımıza hazırsanız başlıyoruz!Turnuvamız 16/32 takım arasında olacak olup , ücretsizdir.İlk turnuvalardaki amacımız ne kadar oyuncu kitlesine hitap ettiğimizi görmek olacaktır.

Bizler arenaya tekrardan iniyoruz ve bu arenadan bir daha ayrılmayı düşünmüyoruz.Tek ve en önemli eksiğimiz ise tabiki de sizlersiniz!HAYDİ TEKRARDAN BERABER ARENADA KÜKREMEYE!

Turnuva Bilgileri :

  • Tarih : 07/04/2017
  • Saat : 19:00
  • Mekan : Online
  • Katılım Ücreti : Ücretsiz
  • Katılımcı sayısı : 16/32 Takım
  • Turnuva Formatı  : Tekli eleminasyon , Final Bo1

Ödüller :

  • LoL Etkinlik Sayfasında Bizim Turnuvamıza Ait Yerde Ödüller Belirtilmiştir.

KAYITLAR KAPANMIŞTIR!

TURNUVAMIZA KAYIT OLAN TAKIMLARIN TOPLULUK ETKİNLİK KISMINDA DA TAKIMLARININ, BÜTÜN OYUNCULARI TEK TEK GİRİŞ YAPARAK KAYIT YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR(LİNK İÇİN TIKLAYINIZ)

Turnuvalarımıza katılan takımların http://chat.esportgamers.com/ adresinden ilgili turnuva kanalına gelmeleri gerekmektedir.

 

MAÇ SONRASI ÇEKİLEN SCREENSHOT YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Turnuva Hakemleri : 3HAMEHNTOCT , RUSSHEL , mitheniurn

KURALLAR :

1) Turnuva görevlilerine ve diğer oyunculara saygılı olmak esastır.Din,ırk,aile kapsamı içerisinde küfür,argo,alay etmek,tahrik etmek,aşağılayıcı sözlerde bulunmak direk diskalifiye sebebidir.Bunun haricinde yapılan saygısızlıklarda , olayı gerçekleştiren takım 1 kere uyarılır.Uyarıya rağmen olayı devam ettirmesi durumunda takım turnuvadan diskalifiye edilir.

2) Katıldığınız turnuvada belirtilen saatte hazır olmanız gerekmektedir.Gecikme süresi 10 dakikadır.Zamanında gelmeyen takımlar turnuvadan diskalifiye edilecektir.Ayrıca daha sonra düzenlenicek olan turnuvalara katılma hakkınıda kaybedebilirler.

3) Turnuva başladıktan sonra oyuncu değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.Ayrıca takım kadrosunda belirttiğiniz oyuncular dışında oyuncu oynatmak kesinlikle yasaktır.

4) Turnuvalarımıza katılan takımların http://chat.esportgamers.com/ adresinden ilgili turnuva kanalına gelmeleri gerekmektedir.

5) Turnuvada eşleşen takımlardaki oyuncular birbirlerini ekleyerek iletişime geçmeleri gerekmektedir.Rakibinizi ekliyerek league of legends içerisindeki özel oyun oluştur kısmından turnuva çekilişi(Turnuva kodu ile karıştırmayınız)modunda oyunları kurmanız gerekmektedir.Eşleşmeleri sitemizden takip ederek hangi takımla eşleştiğinizi görebilirsiniz.Ayrıca esportgamers sohbet kanalında rakibinizi bulabilirsiniz.

6) Her takımın pause hakkı toplam 10 dakikadır.Maç esnasında bir takımdan oyuncu düşmesi durumunda 10 dakikalık süre dolduysa o takım oyuna 4 kişi devam edebilir.Bunun haricinde 10 dakikalık süreyi aşmak ve duraklatma süresini gereksiz yere kullanmak kesinlikle yasaktır.Gereksiz yere duraklatan takımlar 1 kere uyarılır.Uyarıya rağmen devam etmesi durumunda takım turnuvadan ihraç edilir.Ayrıca takım savaşı içerisinde oyunu duraklatmak diskalifiye sebebidir.(Lütfen böyle bir durumda SS alınız.)

7) Maç sonucu ss(screenshot) alarak ilgili hakemlere göndermeniz gerekmektedir.

8)Şampiyon seçimi esnasında bir takımdan herhangi bir oyuncunun düşmesi durumunda oyun tekrar kurulur.Yapılan yasaklamalar ve o ana kadar seçilen şampiyonlar tekrar seçilir.Buna uymayan takımlar turnuvadan diskalifiye edilir.

9) Maçlar oynandığı esnada herhangibir nedenden dolayı sunucunun çökmesi durumunda maçın gidişatı ilgili hakemler tarafından belirlenicektir.Hakemler oyun içersindeki altın farkı,şampiyon katletme farkı vb. etkenlere bakarak kazanan takımı ilan etme hakkına sahiptir.Ayrıca her iki takımında istemesi durumunda maç tekrarlanabilir.

10) Herhangi bir kural ihlali olması durumunda lütfen kendiniz müdahele etmeyiniz.Kendiniz müdahele etmeniz durumunda haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.Konuyu hemen ilgili hakemlere belirtmelisiniz.(Elinizde var ise ss ile birlikte).

11) Turnuvaya katılan takımlar yukarıda belirtilen bütün kuralları kabul etmiş sayılır.Bu kurallara uymayan takımlar yaptıkları kural ihlalinin derecesine göre 1.uyarı,şampiyon yasaklıyamama,maç kaybetme ve turnuvadan diskalifiye edilme gibi cezalarla karşı karşıyadır.

12) Turnuva kurallarını değiştirme hakkını esportgamers saklı tutar. Turnuva kuralları gayet açık ve nettir.Bu kurallar dışında talep olması durumunda kesinlikli ilgilenilmeyecektir,bilginize.

Turnuva hakkında tüm duyurular FACEBOOK sayfamızdan yapılıcaktır.

KAYIT OLAN TAKIMLAR;

1)Tilkiler: TLK Daeron, TLK Haze, TLK Astraeus, TLK Nore, TLK Râi
2)PORTAKALLAR: MAGMAGNAFIC,fakerhasan,Kwéna,focus on 1mprove,CreationAWESOME,Ancephalos
3)Midimiz Low: The Cenk,OnlyJungPlease,Hyper X Kick,Cruciatus,Tihilu Bey,Captain Tiger
4)Elena: sokucubatu2006,Carnâge,VENÜS KEBABI,BrainAxe,QuickF AKSU,Schwîfty
5)90BPM:  Hebé, Ksaéz, I wont forget, Who is on first, RB Mâtilda,Frox 17
6)Kayılar eSports Club Green:  Quep, FroZenC, Im Paradıse, Câllos, KOREAN ALLAH
7)SEC Base: SEC Arthas, ÇUF ÇUF SERTAÇ, Iupi, SEC Kozak, SEC Slob
8)Ağlayarak 3+1:İZMİRLI MATKAP,S**** Ömer,luliânov,hook at me,24Mây,Kurlzz OWN3D,Yeterbee
9)YENALAR: RFH Syrthe Z,ClorWooben,Hygeiâ,Allah is God,Zerinth
10)Team Secret: TheHâwk, Naora, Khazâd,Giovanni Mıqs , Nyâ
11)Kayılar eSports Club Red: Ponçik Musti, Eva Arwen, Neâr 080516, GFG Brotherhood, Pandéros
12)Guardians Of Asgard: If virgin gf, SammaelBPrince,i boost for tits,2v8neverlucky,blooddewils,BERŞAN
13)Ambitious Warriors: SquLh , HG7 , v4 Sapphire , GODFATHER67 , emigoo , Coomaster2
14)Blue Street Wizards: G O D Y B A R D , Yukon , Ampul Rüstem , QUE LA PESTE , HR OnLyFeaaR , V Swyft
15)LANET FEDERALLER: Karuza ,Edelmiro, Rhioni , Dailen , Iwillmakeyouwet
16)Plat Cevherleri: berkelium, Erevan Ilesere, WASTED 13900 IP, Daniel, ÇataPataNuri
17)KENÜS VEBABI: SQUAAAAAAAAAAAAW , HoF GOD , Khal Me Drogo , ÇİHAT MAMA TR1ÇS , very strunk junk,YÜCE PÜRGS , bromıty
18)Hodri Meydan eSpor: TaklacıToplaner,LeBron Jamess,Nyarth IX,Amonawrat,Wâshi
19)BirazHırs: Diejâsmi ,Estrella Fugaz , İnfierno , ekolayzeri , TeoReis46 , Poseidon3517
20)COMMON DESTİNY: rippermec, xNayeon, MOTOR TEOMAN, Dukvah,sirkaizen,Phantaso Poison,Phantaso Jedga
21)
22)
23)
24)
25)
26)
27)
28)
29)
30)
31)
32)

Yorumlar

yorum

Leave a Reply