[LOL] eSportgamers Funny Cup[Bitti]

funnycup

eSportgamers ekibi olarak tekrar aktif olduğumuz League Of Legends turnuvalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz..Gerçekleştireceğimiz bu turnuvamız ödülsüzdür.Hem eğlenirken zaman geçirmek,hemde turnuva havası yaşamak isteyen arkadaşlar olursa biz düzenlemeye hazırız.Turnuva formasyonu tek eleminasyon ve tek maç üzerinden gerçekleşicektir.ESG TV‘den canlı yayınlarımız olacakdır.

Turnuva Bilgileri :

  • Tarih : 06/11/2015
  • Saat : 19:00
  • Mekan : Online
  • Katılım Ücreti : Ücretsiz
  • Katılımcı sayısı : 16Takım
  • Turnuva Formatı  : Tekli eleminasyon , Final Bo1

 

CHART İÇİN TIKLAYINIZ

LUTFEN OYUNDAN esportgamers KANALINA GIRINIZ

 

MAÇ SONRASI ÇEKİLEN SCREENSHOT YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Turnuva Hakemleri : 3HAMEHNTOCT , RUSSHEL , CeresPoros , SYENERJ1 , mitheniurn , berkelium

KURALLAR :

1) Turnuva görevlilerine ve diğer oyunculara saygılı olmak esastır.Din,ırk,aile kapsamı içerisinde küfür,argo,alay etmek,tahrik etmek,aşağılayıcı sözlerde bulunmak direk diskalifiye sebebidir.Bunun haricinde yapılan saygısızlıklarda , olayı gerçekleştiren takım 1 kere uyarılır.Uyarıya rağmen olayı devam ettirmesi durumunda takım turnuvadan diskalifiye edilir.

2) Katıldığınız turnuvada belirtilen saatte hazır olmanız gerekmektedir.Gecikme süresi 10 dakikadır.Zamanında gelmeyen takımlar turnuvadan diskalifiye edilecektir.Ayrıca daha sonra düzenlenicek olan turnuvalara katılma hakkınıda kaybedebilirler.

3) Turnuva kayıt formundaki takım kadrosu kısmını dikkatle doldurunuz.Turnuva başladıktan sonra oyuncu değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.Ayrıca takım kadrosunda belirttiğiniz oyuncular dışında oyuncu oynatmak kesinlikle yasaktır.

4) Turnuva Hakemlerini kişi listenize eklemeniz gerekmektedir.Bununla birlikte turnuvaya katılan takımların league of legends içerisinden esportgamers sohbet kanalına gelmeleri gerekmektedir.

5) Turnuvada eşleşen takımlardaki oyuncular birbirlerini ekleyerek iletişime geçmeleri gerekmektedir.Rakibinizi ekliyerek league of legends içerisindeki özel oyun oluştur kısmından turnuva çekilişi(Turnuva kodu ile karıştırmayınız)modunda oyunları kurmanız gerekmektedir.Eşleşmeleri sitemizden takip ederek hangi takımla eşleştiğinizi görebilirsiniz.Ayrıca esportgamers sohbet kanalında rakibinizi bulabilirsiniz.

6) Her takımın pause hakkı toplam 10 dakikadır.Maç esnasında bir takımdan oyuncu düşmesi durumunda 10 dakikalık süre dolduysa o takım oyuna 4 kişi devam edebilir.Bunun haricinde 10 dakikalık süreyi aşmak ve duraklatma süresini gereksiz yere kullanmak kesinlikle yasaktır.Gereksiz yere duraklatan takımlar 1 kere uyarılır.Uyarıya rağmen devam etmesi durumunda takım turnuvadan ihraç edilir.Ayrıca takım savaşı içerisinde oyunu duraklatmak diskalifiye sebebidir.(Lütfen böyle bir durumda SS alınız.)

7) Maç sonucu ss(screenshot) alarak ilgili hakemlere göndermeniz gerekmektedir.

8)Şampiyon seçimi esnasında bir takımdan herhangi bir oyuncunun düşmesi durumunda oyun tekrar kurulur.Yapılan yasaklamalar ve o ana kadar seçilen şampiyonlar tekrar seçilir.Buna uymayan takımlar turnuvadan diskalifiye edilir.

9) Maçlar oynandığı esnada herhangibir nedenden dolayı sunucunun çökmesi durumunda maçın gidişatı ilgili hakemler tarafından belirlenicektir.Hakemler oyun içersindeki altın farkı,şampiyon katletme farkı vb. etkenlere bakarak kazanan takımı ilan etme hakkına sahiptir.Ayrıca her iki takımında istemesi durumunda maç tekrarlanabilir.

10) Herhangi bir kural ihlali olması durumunda lütfen kendiniz müdahele etmeyiniz.Kendiniz müdahele etmeniz durumunda haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.Konuyu hemen ilgili hakemlere belirtmelisiniz.(Elinizde var ise ss ile birlikte).

11) Turnuvaya katılan takımlar yukarıda belirtilen bütün kuralları kabul etmiş sayılır.Bu kurallara uymayan takımlar yaptıkları kural ihlalinin derecesine göre 1.uyarı,şampiyon yasaklıyamama,maç kaybetme ve turnuvadan diskalifiye edilme gibi cezalarla karşı karşıyadır.

12) Turnuva kurallarını değiştirme hakkını esportgamers saklı tutar. Turnuva kuralları gayet açık ve nettir.Bu kurallar dışında talep olması durumunda kesinlikli ilgilenilmeyecektir,bilginize.

Turnuva hakkında tüm duyurular FACEBOOK sayfamızdan yapılıcaktır.

KAYIT OLAN TAKIMLAR;

1)Esquire OF Lounge : Esq The Tabu , Esq Taz , Uberq , Reytaa,mr delidolu
2)OneShot eSports Club : xWius, imposslblee, shingetsu lv, optimus001, killmelfyoucan
3)Uludağ Üniversitesi : Cyfoes, Bacl Silken, worland, Indolence, Marksman Sheep
4)OsmanlıEsports : Neâr, TLS Overpower, Testa Ment, Nycka, Scheweppez, The Hyper ADC, Boomboomcrash
5)Purgatory : Cufaruksa,ThisSuperNatural,CastieL Truva,Mr TK,CreationEpics,KM FullTimeFun
6)Velet Sinan : xExoticPanda , LookHere , Manithu , Sepulence , ELS Silfeng
7)Free Rapstar Gaming : Nikk,FL Deadpool,Biç Aym Çilingir,Freedommm,Skaarj35
8)wristPOWER eSport Club : WP r0wan,WP kemâl,WP roxÂ,Jr Kretheus,ercü is good,Nihâİ JeyS
9)Arheopterix : Th3 Bes7, Th3 Rock, The Marilyns, Ali Riza, AtiX Nanseloth
10)Good Job Juniors : GJJ Patrick Jane, GJJ Infinity, Aeonixesth, ANC Maglor, FP CretionEpic, Uzak
11)BEŞYÜZVERTIRREEEEK : alkvis,the d luffy, rg brejoseo, rg phoneix,klynn
12)Sorrow of Satan : Baloncu Onur , Chucky so Mad , Shitt , XVI ApexPredator , XVI Bucky v2
13)Team LCS : Jonfoble44, Râiderlâs, DEUS Thyphon, Redstar1256, Allen Iverson, Thresh Göral
14)KRAL EVE DÖNDÜ : Tubi,iA Adrian,King ShadowFax,Bugs Hölymin,Rgk Ragnarök
15)Only Naked Girls : Jack Sparov,Blackgerm,ONG Chuuper,gdsmckk,Wayston26
16)redsnowball : ryniesta,poq,lyndorias,armed and ready,ncs glorkin,mage1

Yorumlar

yorum

Leave a Reply