[LOL] eSportgamers Cassiopeia Cup[Bitti]

cassiopeiacup

eSportgamers
ekibi olarak Eylül ayının ilk ve son lol turnuvasının kayıtlarını başlatmış bulunmaktayız, katılan tüm takımlara iyi eğlenceler dileriz.

Turnuva Bilgileri :

  • Tarih : 23/09/2015
  • Saat : 13:00
  • Mekan : Online
  • Katılım Ücreti : Ücretsiz
  • Katılımcı sayısı : 16Takım
  • Turnuva Formatı  : Tekli eleminasyon , Final Bo1

Ödüller :

  • 1. Olan Takıma : Her Oyuncuya 3200Rp ve Şanlı Ryze Kostümü
  • 2. Olan Takıma : Her oyuncuya 2400Rp
  • 3. Olan Takıma : Her Oyuncuya 1600Rp
  • 4. Olan Takıma : Her Oyuncuya 800Rp

CHART İÇİN TIKLAYINIZ

TURNUVAMIZA KAYIT OLAN TAKIMLARIN TOPLULUK ETKİNLİK KISMINDA DA TAKIMLARINI BÜTÜN OYUNCULAR DAHİL KAYIT YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR(LİNK İÇİN TIKLAYINIZ)

LUTFEN OYUNDAN esportgamers KANALINA GIRINIZ

 

MAÇ SONRASI ÇEKİLEN SCREENSHOT YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Turnuva Hakemleri : 3HAMEHNTOCT , RUSSHEL , CeresPoros , SYENERJ1 , mitheniurn , berkelium

KURALLAR :

1) Turnuva görevlilerine ve diğer oyunculara saygılı olmak esastır.Din,ırk,aile kapsamı içerisinde küfür,argo,alay etmek,tahrik etmek,aşağılayıcı sözlerde bulunmak direk diskalifiye sebebidir.Bunun haricinde yapılan saygısızlıklarda , olayı gerçekleştiren takım 1 kere uyarılır.Uyarıya rağmen olayı devam ettirmesi durumunda takım turnuvadan diskalifiye edilir.

2) Katıldığınız turnuvada belirtilen saatte hazır olmanız gerekmektedir.Gecikme süresi 10 dakikadır.Zamanında gelmeyen takımlar turnuvadan diskalifiye edilecektir.Ayrıca daha sonra düzenlenicek olan turnuvalara katılma hakkınıda kaybedebilirler.

3) Turnuva kayıt formundaki takım kadrosu kısmını dikkatle doldurunuz.Turnuva başladıktan sonra oyuncu değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.Ayrıca takım kadrosunda belirttiğiniz oyuncular dışında oyuncu oynatmak kesinlikle yasaktır.

4) Turnuva Hakemlerini kişi listenize eklemeniz gerekmektedir.Bununla birlikte turnuvaya katılan takımların league of legends içerisinden esportgamers sohbet kanalına gelmeleri gerekmektedir.

5) Turnuvada eşleşen takımlardaki oyuncular birbirlerini ekleyerek iletişime geçmeleri gerekmektedir.Rakibinizi ekliyerek league of legends içerisindeki özel oyun oluştur kısmından turnuva çekilişi(Turnuva kodu ile karıştırmayınız)modunda oyunları kurmanız gerekmektedir.Eşleşmeleri sitemizden takip ederek hangi takımla eşleştiğinizi görebilirsiniz.Ayrıca esportgamers sohbet kanalında rakibinizi bulabilirsiniz.

6) Her takımın pause hakkı toplam 10 dakikadır.Maç esnasında bir takımdan oyuncu düşmesi durumunda 10 dakikalık süre dolduysa o takım oyuna 4 kişi devam edebilir.Bunun haricinde 10 dakikalık süreyi aşmak ve duraklatma süresini gereksiz yere kullanmak kesinlikle yasaktır.Gereksiz yere duraklatan takımlar 1 kere uyarılır.Uyarıya rağmen devam etmesi durumunda takım turnuvadan ihraç edilir.Ayrıca takım savaşı içerisinde oyunu duraklatmak diskalifiye sebebidir.(Lütfen böyle bir durumda SS alınız.)

7) Maç sonucu ss(screenshot) alarak ilgili hakemlere göndermeniz gerekmektedir.

8)Şampiyon seçimi esnasında bir takımdan herhangi bir oyuncunun düşmesi durumunda oyun tekrar kurulur.Yapılan yasaklamalar ve o ana kadar seçilen şampiyonlar tekrar seçilir.Buna uymayan takımlar turnuvadan diskalifiye edilir.

9) Maçlar oynandığı esnada herhangibir nedenden dolayı sunucunun çökmesi durumunda maçın gidişatı ilgili hakemler tarafından belirlenicektir.Hakemler oyun içersindeki altın farkı,şampiyon katletme farkı vb. etkenlere bakarak kazanan takımı ilan etme hakkına sahiptir.Ayrıca her iki takımında istemesi durumunda maç tekrarlanabilir.

10) Herhangi bir kural ihlali olması durumunda lütfen kendiniz müdahele etmeyiniz.Kendiniz müdahele etmeniz durumunda haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.Konuyu hemen ilgili hakemlere belirtmelisiniz.(Elinizde var ise ss ile birlikte).

11) Turnuvaya katılan takımlar yukarıda belirtilen bütün kuralları kabul etmiş sayılır.Bu kurallara uymayan takımlar yaptıkları kural ihlalinin derecesine göre 1.uyarı,şampiyon yasaklıyamama,maç kaybetme ve turnuvadan diskalifiye edilme gibi cezalarla karşı karşıyadır.

12) Turnuva kurallarını değiştirme hakkını esportgamers saklı tutar. Turnuva kuralları gayet açık ve nettir.Bu kurallar dışında talep olması durumunda kesinlikli ilgilenilmeyecektir,bilginize.

Turnuva hakkında tüm duyurular FACEBOOK sayfamızdan yapılıcaktır.

KAYIT OLAN TAKIMLAR;

1)King Strong:  KS Mentos,KS Sakamato,KS Schteinel,KS Keinzai,SpartalıWise
2)EşşeklerinGazabı:  MBF Dedox , MBF Legendary , MBF Jesus Christ , MBF SebasChan , MBF Ulquiorra
3)Always Associated: bilalcan,PASPASCI VIS,Best Ruthless QQ,BurninHeart,GoldenHaze16
4)Merhaba: Sikorpiyon,Painz,Rushh,Blâckthorn,nicoshâ
5)Selam qızlarrrrrr: Hulk 3kmek,Fc Frequency,Fizz n chips,nipple cripple,rekt by janna,kuinera
6)QuaDDamage: Jonfoble44,Semihsayn,KingofSpectre,U Are My Cure,İsmailmelih,Joksprospeedy
7)Lord of the Rings FU: bijelopolje,Sevenfold95,OttomanSoldier03,Aegiskeryn,DonsuzPiyade77,UnknownSoldier29,Sloaferqq,Manonegra,|xSinneRx|
8)K1NGZZ: Pex a poor, Konz on mid,Lİterary spirit,Bdup,Minthelow,Clâus v2,Kâgemaru XX,Feed d0kkii,Your Vengeancev2
9) PlayStation: S Hestia ,PS Newman,PS Elysium,LT Cihan,Shymen53
10)Clarity: RobustStar,ColdGod Delusion,Lord Lhus, Saint Dauerhaft,Sons of Ânachy
11)Next Level: NxL MajorTomz,Poro Is God,Jwargsen,NxL SirreS,NxL SurprisEZ,Makoni Kukoni
12)ClapBackGaming: Wings of Riven,SteliaN,SoLvNG,K Scampx ,TFX Vayne
13)RONIN Five: Vâlex Delone,RF Pâu,Nimitz,aszcendens,Lâncâster v1,MaD Cyclöne,YTU Spellist
14)Cloud Samurai: White Charizard,Kal EI,XIV BathiN,Loss,R U CIDDI,CV3X
15) KANSER TAYFA: Babe,Waena,LiftLift,Europhoria,Tnaegres,PoFiDiK54
16) ALXAS: Lixos,pStrec,Celeb0rN,PL Rudolf,The Impaler

Yorumlar

yorum

Leave a Reply