League of Legends için dev turnuva Türkiye’de

LoL tutkunlarının beklediği Tayvan Gaming Cup başvuruları açıldı

Tayvan Ticaret Merkezi ve Dış Ticaret Bürosu MOEA’nın her yıl farklı bir ülkede gerçekleştirdiği league of legends turnuvası Tayvan Excellence Gaming Cup’ın 2015 yılında ilk adresi Türkiye oldu. Tayvan Ticaret Merkezi tarafından, ESL Türkiye işbirliği ile düzenlenen turnuvaya bu heyacanı yaşamak isteyen tüm üniversite öğrencileri başvurabilecek. Katılımın ücretsiz olduğu “Tayvan Excellence Gaming Cup” oyun turnuvası için online başvuru dönemi 1 Nisan-20 Nisan olarak belirlendi.

229

 

Türkiye’de de büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan League of Legends oyuncuları 1 Nisan’dan itibaren online olarak www.taiwanexcellencegamingcup.com sitesinden başvurularını yapabilecek. 20 Nisan’da başlayacak olan online elemelerin ardından, finale kalan 8 takım 10 Mayıs Pazar günü, 20.000 TL’lik ödül havuzundan en büyük payın sahibi olabilmek için savaşıcak.

Sponsorluğunu Tayvan’ın ASUS, FSP, Gigabyte, INWIN, MSI, Thermaltake ve Transcend gibi büyük oyun markalarının gerçekleştirdiği Tayvan Excellence Gaming Cup’ta, finale kalan oyuncular her biri 7 büyük markanın ürünlerinden oluşan Tayvan bilgisayarlarını kullanacaklar ve para ödülünün yanı sıra son model ürünleri kazanma şansı yakalayabilicekler.

Yorumlar

yorum

Leave a Reply