Hearthstone için yeni bir macera

Blizzard‘ın ücretsiz olarak yayımladığı kart oyunu Hearthstone için geçtiğimiz haftalarda düzenlenen PAX East fuarında yeni bir ek paket duyuruldu. Nisan ayında başlayacak olan ek paketin adı Blackrock Mountain.

Daha öncesinde Curse of Naxxramas ile undead’leri, Gnomes & Goblins ile gnome, mekanik ve goblin kartlarını bizlere sunan firma Blackrock Mountain ile de elemantler, cüceler ve ejderhaları oyuna sunacak. Her ne kadar bunlardan birkaç tanesi oyunun en başından beri olsa da oldukça farklı çeşitte seçenekler mevcut.

İkinci Heartstone adventure oyunu olan Blackrock Mountain da yine Naxxramas gibi bölümlerden oluşan farklı kahramanlara karşı yaptığınız savaşlardan oluşacak. Ve yine Curse of Naxxramas’taki gibi her rakip hero’nun kendine has kartları olacak.

Yeni maceranın tüm beş kanadı toplamda 21.99 avroya satılacak kanatlar tek başına 5.99 avro olacak ancak dilerseniz oyun içi 700 altınla da alabileceksiniz. Yeni kartlar ve hero’ların yanında yeni masalar da Blackrock Mountain ile geliyor. Bu masaları normal oyunlarda ve Arena’larda da görebileceğiz.

Bir kanadın bütün hero’larını yendikten sonra o kanat için Heroic modlarını açacaksınız. Ayrıca oyun 20 Mart’ta ön siparişe açılacak ve ön sipariş verenler yeni bir kart arkası elde edecek.

 

 

 

esport gamers

Kaynak: hwp.com.tr

Yorumlar

yorum

Leave a Reply