[HEARTHSTONE] CUP #4

eSportgamers Hearthstone turnuvasının 4. serisi ile karşınızdayız, kayıtlar açılmıştır katılan oyunculara başarılar dileriz …

Turnuva Bilgileri :

Tarih : 25/01/2016
Saat : 20.00
Mekan : Online
Katılım Ücreti : Ücretsiz
Katılımcı sayısı : 16 Kişi ( slot değişkenlik gösterebilir )
Turnuva Formatı : Bo3 eleminasyon, Final Bo5
Ödüller :

1. olan oyuncuya: 3 kart paketi

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Açılan sisteme üye olup, kendi adınıza takım kurunuz ve turnuvaya kayıt olunuz …

SCREEN SHOT YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Katılan arkadaşlar battle.net üzerinden berkelium #2551, russh3l #2470, warldens #2165, m1sak #2756 ekliyerek bize ulaşabilirler.

Kurallar ;

1 -) Tüm oyuncular internet bağlantılarından ve bilgisayarlarından sorumludur. Sunucuyu veya maçı herhangi bir şekilde terk etmeniz maçın o turunu (bo3 veya bo5’in bir maçını) kaybetmeniz anlamana gelmektedir.
2 -) İzleyiciler sadece her iki takım da kabul ederse odaya girebilir. Bu kurallara tek istisna bizim izin verdiğimiz kişiler içindir. Eğer bir ESG turnuva admini sizden bir davet istiyorsa, resmi bir ESg yorumcusunu reddetmek kesinlikle yasaktır.Maçlar twitch.com/eSportgamers kanalımızdan canlı yayın olarak sunulucaktır.
3 -) Takımlar sadece güvendikleri kişileri izleyici olarak almalıdır. Maç bittikten sonra kabul ettikleri izleyici hakkında şikayetçi olup itiraz etmek yasaktır.
4 -) Maç sonucunu belirtmeyen ekran görüntüleri yüklenmediği taktirde oynanan maçlar için herhangi bir işlem yapılmaz.

NOT : Turnuvamıza katılan oyuncular çıktıkları maçlarda seçtikleri ilk karakter ile kaybedene kadar oynayacaklardır.Kaybettikleri zaman istedikleri başka bir karaktere geçiceklerdir.
NOT2 : Oyuncuların seçtikleri karakterle yenildikten sonra bir daha aynı karakteri seçmeleri yasaktır.
NOT3 : Bekleme süresi 10 dakikadır.

Katılan arkadaşlar battle.net üzerinden berkelium #2551, russh3l #2470, warldens #2165, m1sak #2756 ekliyerek bize ulaşabilirler.

Yorumlar

yorum

Leave a Reply