H2K Gaming Forg1ven’i Kadrosuna Kattı!

IMG_2260

Almanya’nın Köln kentinde gerçekleşen Intel Extreme Masters turnuvasında H2K Gaming takımı gayet başarılı bir performans sergilemişti.Bununla yetinmeyen H2K 2016 kadrosuna Konstantinos “Forg1ven” Tzortziou ‘u kattığını yaptığı açıklama ile bildirdi.

Kendi kadrosunun büyük bir kısmını kaybettikden sonra H2K Gaming ekibi, Avrupa’nın yetenekli saldırı gücü taşıyıcılarından ”Forg1ven”na imza attırarak bünyeside dahil etmiş oldu.Eskiden SK Gaming ve Gambit Gaming gibi yüksek profilli takımlarda oynayan ”Forg1ven” , son sezonlarda herhangi kayda değer bir başarısı olmasada, EU’nun yetenekli saldırı gücü taşıyıcıları arasında görülmeye devam ediyor.

Intel Extreme Masters turnuvasından sonra hem Avrupa takımlarından hem de bazı kore ekiplerden teklif alan ”Forg1ven”,bu teklifleri geri çevirerek H2K bünyesinde oynamak istediğini belirtti.H2K Gaming ekibinin takım ruhunu ve kazanma hırsını seven ”Forg1ven” , iyi işler başarıcaklarına inandığını söyledi.

H2K Gaming ekibinin bu transferden sonra geleceği gayet parlak gözüküyor.14 Ocak 2016 ‘ da başlıyacak olan EU LCS‘de merakla beklediğimiz takımlar arasında H2K Gaming ekibide kendi yer bulmuş gibi gözüküyor.

Yorumlar

yorum

Leave a Reply