ESG Oyuntech Cup 10[Bitti]

Nerede kalmıştık …

Herkese merhabalar eSportgamers ailesi, CS:GO turnuvalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.Oyuntech işbirliği ile devam ettiğimiz turnuvamızda tek eleminasyon sistemi kullanılacak olup , açılış Cuma,Final karşılaşması Cumartesi günü oynanacaktır..Ödüllü, çekişmeli ve bir o kadar eğlenceli bu organizasyonumuzda katılım ücreti olmadan hepinizi davet ediyoruz.

Beraber daha da ileriye!

Turnuva Bilgileri :

  • Tarih : Başlangıç : 12/04/2019 Cuma, Saat : 19.30(Maçlar finale kadar) , 13/04/2019 Cumartesi Saat : 19.00 (final)
  • Mekan : Online
  • Katılım Ücreti : Yok
  • Katılımcı sayısı : 16 Takım
  • Turnuva Formatı : Tek Eleminasyon (Bo1),Final (Bo3)

Ödüller :

  • 1. Olan Takıma : 50TL’lik Steam Cüzdan Kodu(Toplam)
  • 2. Olan Takıma : 128 tickrate 10+2 maç sunucusu

ÖNEMLİ UYARI  : SUNUCULARDA EASYANTICHEAT KORUMASI VARDIR.STEAM’DEN EASYANTİCHEAT UYGULAMASINI İNDİRİP ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI DENEYİN TURNUVANIN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE İLERLEMESİ İÇİN LÜTFEN BU UYARIYI DİKKATE ALIN !!

NOT: Serverda kullanılan maç botu sistemi için bilinmesi gereken komutlar;
-Maça hazır olduğunuz zaman !ready, hazır değilseniz !unready
!ready komutundan sonra otomatik olarak knife roundu başlar ve knife roundu kazanan takım takım taraf değiştirmek istiyorsa !switch kalmak istiyorsa !stay yazmalıdır.
-Knife roundu tamamlandıktan sonra maçın başlaması için tekrar !ready yazılır.
-Oyunu duraklatmak pause yapmak için lütfen !pause yazınız, yazdığınız !pause komutu bir sonraki el oyunu duraklatır.(freezetime)
-Pause komutunu kaldırmak için ise !unpause yazmanız yeterlidir.

                                                       

CHART İÇİN TIKLAYINIZ

NOT: Kaydı onaylanan takımlar STEAM üzerinden “eSportgamers Club” adlı grubu beğenip maç saatinde sohbet odasında bulunmak zorundadırlar.

Grup Linki : http://steamcommunity.com/groups/eSportgamersclub

Discord Linki : https://discord.gg/eSportgamers

Yetkililer STEAM üzerinden;

LeonStar,silentium, RUSSHEL,azmend

KURALLAR :

1) Turnuva görevlilerine ve diğer oyunculara saygılı olmak esastır.Etkinlik esnasında sportmenliğe yakışmayacak davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.(Küfür,argo,hakaret,alay etmek vb.)

2) Katıldığınız turnuvada belirtilen saatte hazır olmanız gerekmektedir.Takımların ek zaman istemesi durumunda gecikme süresi 10 dakikadır,aksi durumlarda gecikme süresi geçerli değildir.Zamanında gelmeyen takımlar turnuvadan diskalifiye edilecektir.Ayrıca daha sonra düzenlenicek olan turnuvalara katılma hakkınıda kaybedebilirler.

3)Maç sunucusu kazanan 1 takım, sunucunun 1 aylık süresi bitmeden birdaha aynı ödülü kazanırsa sunucunun süresi uzamayacaktır.1 aylık geçerli olan süreden ne kadar kaldıysa o kadar kullanmaya devam edecektir.Süresi biten takımlar tekrardan ödülü kazanabilirler.

4)Turnuvamıza katılan oyuncuların, oynadıkları her maçda record almaları zorunludur. İstenmensi halinde tarafımıza recordların gönderilmesi gerekmektedir, aksi halde takım ve oyuncular turnuvamızdan diskalifiye edilecektir.

5) Turnuva başlamadan önce Easyanticheat uygulamasının sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olunuz.Turnuva başladıktan sonra Easyanticheat ile ilgili sorun yaşayan takım veya oyunculara hiçbir şekilde tolerans gösterilmeyecektir.

6) Turnuva kayıt formundaki takım kadrosu ve steam id kısmını dikkatle doldurunuz.Turnuva başladıktan sonra oyuncu değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.Ayrıca takım kadrosunda belirttiğiniz oyuncular dışında oyuncu oynatmak kesinlikle yasaktır.

7)Turnuva başladıktan sonra oyuncu değişikliği yapılmayacağı için 5+2 şeklinde yedek eklemeniz, olası bir beklenmedik problemde(Elektrik,internet kesintisi vb.) sizleri zor durumunda kalmaktan kurtaracaktır.

8) Turnuva hakemlerini kişi listenize ekleyebilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.Bununla birlikte turnuvaya katılan takımların steam içerisinden “esportgamers club” grubunun sohbet kanalına gelmeleri gerekmektedir.

9) Turnuvada hakemlerle ve diğer takımlarla iletişim “esportgamers club” grubunun sohbet kanalından yapılacaktır.Ayrıca oyunculara server ipleri yine “esportgamers club” grubunun sohbet kanalından verilecektir.Burda olmayan takımlar otomatik olarak turnuvadan diskalifiye edilip,karalisteye eklenecektir.

10) Her takımın bir maç içinde pause hakkı toplam 5 dakikadır ve 5 kere alınabilir.Bir takım veya oyuncu, takımına ayrılan duraklama süresi dışında oyunu izinsiz duraklatıp başlatırsa, ya da oyunu ayrılan duraklama süresi dahilinde yeniden başlatmazsa, turnuva kurallarına uygun olarak ceza alıcaktır.

11) Herhangi bir kural ihlali olması durumunda lütfen kendiniz müdahele etmeyiniz.Kendiniz müdahele etmeniz durumunda haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.Konuyu hemen ilgili hakemlere belirtmelisiniz.(Elinizde var ise kanıt ile birlikte).

12) Turnuvaya katılan takımlar burada belirtilen bütün kuralları kabul etmiş sayılır.Bu kurallara uymayan takımlar yaptıkları kural ihlalinin derecesine göre 1.uyarı,maç kaybetme ve turnuvadan diskalifiye edilme gibi cezalarla karşı karşıyadır.

13) Buradaki maddeler dışında gerçekleşen istisnai bir durumda hakemlerin kararı kural niteliğindedir.

14) Turnuva kurallarını değiştirme hakkını esportgamers saklı tutar.

15) Turnuvaya kayıt yaptıran takımlar kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Turnuva hakkındaki tüm duyurular FACEBOOK sayfamızdan yapılıcaktır.


KAYIT OLAN TAKIMLAR;

1) Birlikten Kuvvet Doğar : paNda,Hercules,As a Red,m1cho;S,SV, rüzgar,s1taps
2) HeadRush eSports : -Fero,y4e1, T A Q O ,freak’y,BaranCD,lovles
3) 15-15 Esports Club : Nasperva, K1LL, Berkanege, Toluen , jkr
4) Nope Esports : Chastiefol, ZecOny,Scruffer,Pnoob,Schr1N,Trk,JR Kennys
5) ICTUS Gaming : 0rkun,-journyy,MehmeTRN,KINSEI, ESQUEZ- ,AKonFire,NightTrain
6) Cavalries E-sports : Preyy,cacan,mecnun MadG , Scorpıon
7) TURKISH MİBR : ssberkss, Nightingale ,atlantıs, ba2k ,rog2
8) Invincible Power : Teecanbre,NNooBody,Scary,HITIT,JuaquinPhoneix,mtcnN,Chirtos,WhiteGuard
9) DeathBlow ! : Nirassa , Green , Mete , n1_qR , GTFO , Neqresco , CAZA , WTBLUE
10) KAYBOL : OFER,NARVY,ROBIKO,DEATHDAK1NG,CREWEN,
✪ bero
11) SQX E-SPORTS :SCAYRES,scolleN,Refresh,NZX,Yiğido
12) KrakeNN eSports : Grasy,NefariouS,Ayte,Civa,Sampie,KaanT.,Ozbek
13) Lod Clan : Zolivian,KaizeN,Mam1x,Bereny,Fazger
14) Owl Crew e-Sports : plexuS,Luthor,Reflex,Plexiy’A,Kenabi,Wonm,Reflex,loom,cRi3L,Z
15) exceptional : deatchesteR,Radiolas EST,Zen,Rg9xa,Adrenaline,voti
16) Çomar E-Sports : Emremeister,DeeZeR_cs:i,teynkır,nejigee,P0kO-

Yorumlar

yorum

Leave a Reply

maltepe escort

Merhaba!

Yapmış olduğumuz çalışma reklam amaçlı değil tamamen tanıtım amaçlıdır. CS:GO’da prof düşünen, ileriye dönük adım atmak ve bunun yanında daha fazla insana hitap etmek isteyen takımları bekliyoruz.
Takım özgeçmişi, açıklama, kadro oyuncu, isim “nick” soyisim, varsa başarılar, takım logo, sosyal medya linkleri(facebook,instagram,twitter v.s) gibi bilgileri buraya tıklayarak başvuru formuna ekleyebilir, bize gönderilen bu bilgileri web sayfamız ve sosyal medya hesaplarında paylaşabiliriz.