eSportgamers Negev Cup [BITTI]

Merhaba Arkadaşlar,

eSportgamers ekibi olarak uzun bir aradan sonra geri dönüş yaptığımız Cs:Go turnuvalarımızda 7. turnuvamız olan M249 Cup’ı tamamladıktan sonra serimize Negev Cup ile tam gaz devam ediyoruz.16 takımdan oluşacak olan turnuvamız Cuma 19:00’da başlayacaktır ve aynı gün turnuva sona erecektir.Bol eğlenceli,fraglı ve çekişmeli bir turnuva olması dileğiyle.

Beraber daha da ileriye!

Turnuva Bilgileri :

  • Tarih : 21/07/2017
  • Saat : 19.00
  • Mekan : Online
  • Katılım Ücreti : Yok
  • Katılımcı sayısı : 16 Takım
  • Turnuva Formatı : Her tur bo1, final bo1

Ödüller :

  • 1. Olan Takıma : 1 Aylık 10+2 128 Tickrate maç sunucusu
  • 2. Olan Takıma : 1 Aylık 64 kişilik TS3 sunucu

ÖNEMLİ UYARI  : SUNUCULARDA EASYANTICHEAT KORUMASI VARDIR.STEAM’DEN EASYANTICHEAT ‘ I ÖNCEDEN İNDİRİN VE TEST EDİN MAÇ ESNASINDA HATA OLSUN İSTEMİYORUZ Kİ DÜZEN BOZULMASIN ….

NOT: Serverda kullanılan bot sistemi için komutlar;
-Maça hazır olduğunuz zaman !ready, hazır değilseniz !unready
!ready sisteminden sonra otomatik olarak knife roundu başlar knife roundu kazanan takım takım değiştirmek istiyorsa !switch kalmak istiyorsa !stay yazmalıdır.
-Knife roundu tamamlandıktan sonra maçın başlaması için tekrar !ready yazılır.
-Oyunu duraklatmak pause yapmak için lütfen !pause yazınız, yazdığınız !pause komutu bir sonraki el freezetime zamanı verilir.
-Pause komutunu kaldırmak için ise !unpause yazmanız yeterlidir.

 

CHART İÇİN TIKLAYINIZ

NOT: Kaydı onaylanan takımlar STEAM üzerinden “eSportgamers Club” adlı grubu beğenip maç saatinde sohbet odasında bulunmak zorundadırlar.

Grup Linki : http://steamcommunity.com/groups/eSportgamersclub

Yetkililer STEAM üzerinden;

 LeonStar,silentium, RUSSHEL,mitheniurn

KURALLAR :

1) Turnuva görevlilerine ve diğer oyunculara saygılı olmak esastır.Etkinlik esnasında sportmenliğe yakışmayacak davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.(Küfür,argo,hakaret,alay etmek vb.)

2) Katıldığınız turnuvada belirtilen saatte hazır olmanız gerekmektedir.Takımların ek zaman istemesi durumunda gecikme süresi 10 dakikadır,aksi durumlarda gecikme süresi geçerli değildir.Zamanında gelmeyen takımlar turnuvadan diskalifiye edilecektir.Ayrıca daha sonra düzenlenicek olan turnuvalara katılma hakkınıda kaybedebilirler.

3)Turnuvalarımıza kayıtlarda önem verdiğimiz kısım oyuncuların CS:GO oynama saatleridir ve isteğimiz en az 800 saattir.Peki 800 saatin altında olanlar katılamazlar mı ? Elbette katılabilirler; ancak gönderdiğiniz takım kaydınız bir süre beklemeye alınır ve kesin olarak onaylanmasının bir garantisi yoktur.

4) Turnuva kayıt formundaki takım kadrosu ve steam id kısmını dikkatle doldurunuz.Turnuva başladıktan sonra oyuncu değişikliği kesinlikle yapılmayacaktır.Ayrıca takım kadrosunda belirttiğiniz oyuncular dışında oyuncu oynatmak kesinlikle yasaktır.

5) Turnuva Hakemlerini kişi listenize eklemeniz gerekmektedir.Bununla birlikte turnuvaya katılan takımların steam içerisinden “esportgamers club” grubunun sohbet kanalına gelmeleri gerekmektedir.

6) Turnuvada hakemlerle ve diğer takımlarla iletişim “esportgamers club” grubunun sohbet kanalından yapılacaktır.Ayrıca oyunculara server ipleri yine “esportgamers club” grubunun sohbet kanalından verilecektir.Burda olmayan takımlar otomatik olarak turnuvadan diskalifiye edilip,karalisteye eklenecektir.

7) Her takımın pause hakkı toplam 10 dakikadır.Bir takım veya oyuncu, takımına ayrılan duraklama süresi dışında oyunu izinsiz duraklatıp başlatırsa, ya da oyunu ayrılan duraklama süresi dahilinde yeniden başlatmazsa, turnuva kurallarına uygun olarak ceza alıcaktır.

8) Herhangi bir kural ihlali olması durumunda lütfen kendiniz müdahele etmeyiniz.Kendiniz müdahele etmeniz durumunda haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.Konuyu hemen ilgili hakemlere belirtmelisiniz.(Elinizde var ise kanıt ile birlikte).

9) Turnuvaya katılan takımlar yukarıda belirtilen bütün kuralları kabul etmiş sayılır.Bu kurallara uymayan takımlar yaptıkları kural ihlalinin derecesine göre 1.uyarı,maç kaybetme ve turnuvadan diskalifiye edilme gibi cezalarla karşı karşıyadır.

10) Turnuva kurallarını değiştirme hakkını esportgamers saklı tutar.

Turnuva hakkında tüm duyurular FACEBOOK sayfamızdan yapılıcaktır.

KAYIT OLAN TAKIMLAR;

1)HYPERION : WAZEcN , Daedalus , Syhtlex , Zoitec , Kidar,  MieuX
2)Steel Tactics : AyyA , Karlostag , Nevermore , sweak , ImYourBOSS , TimixTR (Yedek) , MissingNo ( Yedek)
3)EPOTE : decesvoix,patojeN,hazalt,hitori,wago
4)RoaadCreew : whoxie , ✪ ZiggY❤G , MetosS , Sensitivity;E , dahaal
5)More Than Fragger : defue, lemond, herzblt, anarchy, findelrey, ryxred, sangreazul
6)crayzboyz_64 : ugZ,Mari,fawen,KeDD,Jurelius
7)Steel Tactics Academy : JEOMAA,TAQ TAQ,DYRON,MATHESON, DozzaWores,RCD, Navastar
8)ex-Vox Mortis : sHaNker, Ken0, MyL , wrecker, jımmy.
9)TeamTinderS : T3nd,Alps,WpZ,justkayra,Trap,WonDenS_61
10)SPINNER : sero,JSondeM,WarchS,JEİSHAA,bbbbbbb yedek Norton
11)Valiant Eyes :
MES,hyaenaK ,KİLLER *ŞaFaK*,Dahario Naharis,|TheSavior|
12)Jamais Céder Gaming Club : 
Buramanya , AxDash , zeeY , MONSSTERR1g , chandra,jFK
13)Silviya Pars : INtREPUS , deep_  , ✪ Bma ,   Alsa-Him , trash player (cantu),✪utq
14)What a heck : miR – KOPUZ – DenV – oLRic – WOR3NNN – yeeta – xfl0ud

Yorumlar

yorum

Leave a Reply