ESL One Cologne turnuvasını Valve destekliyor!

ESL, gerçekleşicek büyük CS:GO turnuvası ESL One Cologne ‘ yi Valve’nin destekleyeceğini duyurdu.

ESL One Cologne turnuvası 20-23 Ağustosta grup elemeleri ile başlayacak, turnuvanın playoffları ise Lanxess Arena’da 15.000 izleyici karşısında oynanıcak.

ESL One Katowice ‘ de ilk 8 içerisinde bitiren takımlar diğer 8 takıma karşı oynayacak.Diğer 8 takım ise Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya ‘ da gerçekleşicek elemeler tarafından belirlenicek.Kazanan taraf 100.000$ alıcak ve turnuvanın havuz ödülü ise 250.000$.


1424365244.133

Valve ‘ nin desteği ile birlikte, ESL güzel bir turnuva ve özelliklerin olacağını garanti etti.Yeni satın alınabilir takım stickerları ve daha fazlası …

ESL’nin Genel Müdürü olan Ulrich Schulze ‘ nin açıklaması ise şöyle oldu;

ESL One Katowice ‘ de bir milyon eşzamanlı izleyiciyi gördük ve ESL One Cologne turnuvasında bir milyon izleyiciden daha fazlayı görmeyi amaçlıyoruz.Almanya ‘ nın en büyük kapalı alanına tüm dünyadaki başarılı ekipleri getirerek, şuana kadar gerçekleşicek olan en büyük CS:GO etkinliğini yapıyoruz ve kendimize güveniyoruz.

Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya ‘ da gerçekleşicek turnuvaların tarihlerini aşşağıdan öğrenebilirsiniz ve bu elemeler Twitch.tv üzerinden canlı yayınla gerçekleşicektir.

  • Asya elemeleri – Kuala Lumpur – 18-19 Temmuz
  • Avrupa elemeleri – Cologne – 25-26 Temmuz
  • Kuzey Amerika elemeleri – Burbank – 1-2 Ağustos

 Katowice turnuvasında başarılı olan ve ESL Cologne turnuvasında yer alan 8 takım ise şöyle;

fnatic  NiP
 Virtus.pro  EnVyUs
mousesports  Keyd Stars
 Na`Vi  Team SoloMid

Yorumlar

yorum

Leave a Reply